Jon Lee - životopis

20. března 2008 v 10:03 |  S Club 7
Jméno:Jonathan Lee
Přezdívka:Jonny boy
Narozen:26.4.1982v Croydonu, Velká Británie
Znamení:Býk
Výška:170cm
Velikost nohy: 8 UK - 42 EU
Barva vlasů: blond
Oči:Zelenohnědé
Oblíbená barva:Zelená
Oblíbené zvíře: orangutan
Rodina: Maminka Wendy, táta Terry, bratři Jamie a Ben a sestra Cassie
Domácí mazlíčci: morčata Charlie Brown a Arnie, pes Molly, spousta rybiček
Tetování: 5, piercing v uchu
Do S club 7 byl angažován při natáčení jednoho filmu.
Vegetariánství se kvůli podváze musel vzdát, ale i tak je proti hromadným chovům zvířat a pokusům na nich! Nikdy by nepoužil kosmetiku testovanou na zvířatech. "Trhá mi to srdce, když vidím strádat psy a kočky," říká Jon, který vlastní pětiletou fenku jménem Molly. Kdyby nebyl v S Club 7, pracoval by jako zvěrolékař, nebo by se angažoval u Greenpeace v ochraně životního prostředí. Jon, který před kamerou a na pódiu působí uvolněně a vesele, je v soukromí tichý a introvertní kluk. Ve vztahu k dívkám je prý spíše stydlivý. "Jsem romantik, ale žádná měkota," tvrdí Jon a ukazuje, že má smysl pro humor. "Už teď mám třeba pět opravdických tetování!" Jonova citlivost souvisí s jeho neklidným dětstvím. "Rodiče se celkem sedmkrát stěhovali," vypráví. "Pro mě to vždycky znamenalo ztratit staré přátele a hledat si nové. To je člověk neustále osamělý." A s úsměvem dodává: "Proto nemám na rozdíl od Tiny a Rachel problémy s životem na cestách. Jim se totiž neustále stýská po domově."
Nejmladší klubák, Jon Lee, přišel na svět 26. dubna 1982 ve městě Croydon jako syn stavebního podnikatele a vyrostl se svými sourozenci Jamiem (o 5 let starší), Benem (o sedm let mladší) a Cassie (o tři roky mladší). Miluje své vlasy, Robina Williamse a rád čte knížky. Mezi Jonovy oblíbené zpěvačky patří Cher, Whitney Houštin a obzvláště Britney Spears. Strašně rád chodí za školu, hrozně si vymýšlí a své neuvěřitelné příběhy dokáže vyprávět celé hodiny. Dokonale zchladit ho dokáže vanilková zmrzlina. V jeho tašce vždy najdete mramorové vajíčko pro štěstí, fotky jeho rodiny, diskmana, hřeben a mobila. První herecké vzdělání se mu dostalo již ve čtyřech letech. Hned na to se stal členem místního divadelního spolku a rodiče mu navíc platili soukromé hodiny herectví. Ve třinácti ho jeho rodiče strčili do internátu v Londýně, aby ho ušetřili dalšího stěhování. Jon k tomu dodává: "První dny jsem ronil slzy, teprve o pár měsíců později jsem našel opravdové přátele."Na internátu poznal mimo jiné Scotta ze skupiny 5ive, a taky Billie Piper - dnes velmi dobrou zpěvačku. "Na stejnou školu jako já, jen o několik tříd výš chodila i Emma Bunton ze Spice Girls! Často sklízela posměch za to, jaká byla boubelatá." O tom, že se s Emmou a Scottem jednoho dne sejde v šoubyznysu se mu ani nesnilo. "Cítil jsem se tenkrát tak opuštěný a navíc mi chybělo sebevědomí," vzpomíná. Jediné, za co jsem sklízel uznání, byla má vystoupení se školním divadlem." Jeho herecký talent nezůstal utajený. V patnácti byl vybrán pro jednu z rolí v nejúspěšnější britské mýdlové opeře "Eastenders". Objevoval se v ní půl roku a přes noc se v Anglii stal hvězdou. Jednoho dne objevil v časopise inzerát na konkurz na obsazení divadelní hry Oliver. Získal hlavní roli, kterou s odstupem času označuje za svou největší životní zkušenost. Následně se přihlásil na divadelní školu v Sylvii, kde se herecky zdokonalují ty největší světové hudební celebrity. Natočil další televizní filmy, mj. s Emily Waston (Mlýn u rybníka), a byl přitom angažován pro S Club 7. Nemá žádnou přítelkyni. "Těžko se zamilovávám. Ve čtrnácti se na internátu zbláznil do Alimy. Byl jsem si jistý tím, že si tuhle dívku jednou vezmu za ženu. Nakonec ale po měsíci ten vztah skončil. Trápil jsem se tak, že jsem skoro umřel!" A jaká by měla být žena jeho snů? "Vtipná jako Cameron Diaz, přirozená jako Britney Spears a romantická jako Celine Dion. A hlavně musí mít krásný úsměv." Každou neděli vstává opravdu hodně pozdě, nosí volné a nebo lépe žádné oblečení, sleduje černobílé filmy, pak si dá horkou koupel a večer jde brzo spát, aby měl na pondělí dostatek energie.
Obrázek “http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39329000/jpg/_39329679_jon_lee_203bbc.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je pro vás nejoblíbenější ?

Hannah 50% (12)
Tina 4.2% (1)
Jo 8.3% (2)
Rachel 29.2% (7)
Jon 4.2% (1)
Paul 0% (0)
Bradley 4.2% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama