Rachel Stevens - životopis

20. března 2008 v 10:02 |  S Club 7
Jméno:Rachel Stevens
Přezdívka: Ratz, Ratzilla
Narozena: 9.4. 1978 v Londýně
Znamení:Beran
Barva vlasů: hnědé
Barva očí: hnědé
Výška:160cm
Velikost nohy: 3 UK - 35 EU
Oblíbená barva:Fialová
Oblíbené zvíře: sibiřský tygr
Oblíbený sport: dívčí košíková
Rodina: Maminka Linda, táta Michael, bratři Jason a Leigha dva nevlastní bratři
Domácí mazlíček: Chtěla by psa Rockyho
Rachel se seznámila s producentem S club 7 a dala mu demosnímek, na odpověď si musela chvíli počkat, ale vzali jí.
Rachel je považována za zářivou sexy krasavici celé party. Je vždy perfektně nalíčená a učesaná. Ať má na sobě džíny a tričko, nebo dlouhé večerní šaty, ve všem vypadá úžasně. "Všechno musí vypadat dokonale, jinak se necítím dobře," přiznává s úsměvem. Vodu kolem ní zvířily její odvážné fotografie v anglickém časopise o životním stylu "FH". Na jeho titulní straně pózovala ve velmi úzkých černých kožených kalhotách a černé podprsence. Rachel: "Mně ty fotky připadají velmi sexy a nechápu to pohoršení kolem nich." Móda je hned vedle hudby velkou vášní Rachel. Již v pěti letech začala studovat na herecké škole a patnácti vyhrála první cenu v módní soutěži anglického časopisu pro dívky "Just 17" a najednou ji všichni chtěli, byla prostě in. Rachel: "Jediný problém byl v mé výšce - modelka, která má jen 162cm, na módní molo nesmí!" Mezi její oblíbence patří herec Matthew McConaughey, Christina Aquilera a ráda si také poslechne něco staršího od Georgie Michaela. K jídlu si nejvíce dopřává čínskou kachnu, mořské plody nebo italskou kuchyni. Má ráda vůni čerstvě upečeného chleba a fotbal. Nejoblíbenějšími jejími filmy jsou Pretty Woman a Únik z věznice Shawshank.
Rachel Stevens, narozená 9. dubna 1978, se už v pěti letech zajímala o všechno, co nějak souviselo s hudbou, herectvím a tancem. O víkendech, kdy její vrstevníci chodili na diskotéky, navštěvovala studium tance a dramatu na škole ve Finchley v severním Londýně. Kromě toho se Rachel věnovala také baletu, stepu a hrála ve školním divadle. V šestnácti ukončila školu a začala chodit do Školy módy v Londýně. Nejdřív pracovala jako recepční pro filmovou společnost Metrodome a pak dostala práci u módní firmy Miss Moneypenny. V současné době se může chlubit diplomem v oboru oděvní manažer. "Když jsem četla inzerát na casting pro S Club 7, hned jsem věděla, že tohle je moje velká šance! Na odpověď, že mě berou, jsem si musela docela dlouho počkat, ale cítila jsem, že to vyjde!"
Rachel, která dodnes bydlí u rodičů, má plnou podporu své matky Lindy (její rodiče jsou rozvedení. Rachel má dva vlastní bratry a dva nevlastní bratry. Trvalo pár měsíců, než si úplně zvykla na tvrdou pracovní rutinu populární skupiny. "Vstávání brzy ráno mi ani tolik nevadilo, ale neustálé cestování a časové posuny byly skutečně tvrdé! Když jsme seriál točili v Miami, pořád se mi stýskalo. Tak dlouho jsem z domova ještě nebyla." Během natáčení za ní proto několikrát přiletěla její maminka. Nejhorší však bylo šestitýdenní natáčení v L.A. v únoru a v březnu. Důvod: Její, o dva roky starší, přítel Daniel žije tak jako ona v londýnské čtvrti Southgate a je realitním makléřem. "Dřív jsem měla na každém prstu jednoho obdivovatele a téměř každý týden jsem měla nového přítele. Ale byla to vždycky jen hra. Kluci se mohli radovat, když ode mě dostali aspoň pusu." Moc toho o svém příteli prozrazovat nesmí. "Manažér Simon Fuller nám vlastně zakázal oficiálně mít stálého partnera. ale já si za svou láskou stojím a klidně bych se kvůli Danielovi nechala z S Club 7 i vyhodit. Tak zněla její slova na konci roku 2000. Nějakým způsobem se to zvrtlo a už spolu nechodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je pro vás nejoblíbenější ?

Hannah 50% (12)
Tina 4.2% (1)
Jo 8.3% (2)
Rachel 29.2% (7)
Jon 4.2% (1)
Paul 0% (0)
Bradley 4.2% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama